Komunikace

Komunikace je všeobecně velkým problémem každého z nás. Je třeba si neustále klást otázku, zda to, co jsem si skvěle naplánoval a vymyslel, bylo správně pochopeno a realizováno. Téměř nikdy nejsou skvělé nápady vedoucího nebo nadřízeného realizovány podřízenými tak, jak si představoval. I když někdy se najdou momenty příjemných překvapení. Proto přeji každému, kdo řídí skupinu zaměstnanců, aby jich zažíval co nejvíce.

To, zda je úkol pochopen správně, je nutno několikrát ověřit, zpětně se dotázat a po splnění zkontrolovat. Když ledabyle zadáte úkol, dočkáte se ledabylé realizace. Když splnění nezkontrolujete a nevyhodnotíte, urazíte toho, kdo svou práci vykonal poctivě a potěšíte toho, kdo ji odfláknul. Čím déle kontrolu odkládáte, tím více znehodnocujete význam původního úkolu.

Komunikace mezi nadřízeným – podřízeným je základ úspěchu všeho. Musí být realizována na základě oboustranné důvěry se snahou dosáhnout vytyčeného cíle. Pro ulehčení a zdokonalení komunikace je pro THZ závodu Jih k dispozici  zabezpečená komunikační sociální síť s podporou PC, mobilních telefonů s operačními systémy Android, Blackberry, iOS a Windows Phone. Zájemci o zařazení do této sítě kontaktujte Administrátora a po schválení vám bude zřízen přístup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..